Butik/Kontakt

 

Välkomna att besöka oss i vår butik!

I vår butik finner du ett stort lager inom vvs och el, allt från reservdelar, installationsmaterial till nya produkter.
Behöver du komma in för inspiration kan du se några av våra produkter som visas i vår utställning.
Självklart kan vi installera allt vi säljer!

Öppettider
Mån-Tor: 07.00-17.00
Fre: 07.00-16.00
Röda dagar, aftnar och liknande har vi stängt.
(Vid tillfällig stängning se ”startsidan”)


Kontakta oss enligt nedan, både på mail och telefon.

Butik
Jan Fagrell

0581-836 46
butik@lindesbergsvvs.se

VVS & El service
Amanda Ragnarsson
0581-836 40
amanda@lindesbergsvvs.se 

Värme/Energi
Ria Nydén & Tomas Jansson

0581-836 45 / 0581-836 44
ria@lindesbergsvvs.se
tomas@lindesbergsvvs.se

VA/Enskilda avlopp
Kim Nydén
0581-836 47
kim@lindesbergsvvs.se

VVS entreprenad
Andreas Resare

0581-836 43
andreas@lindesbergsvvs.se

El entreprenad
Henrik Lord

0581-836 48
henrik@lindesbergsvvs.se

Är du intresserad av att söka jobb hos oss? Maila gärna ditt CV och ditt personliga brev till adressen nedan:
info@lindesbergsvvs.se