Butik/Kontakt

 

Välkomna att besöka oss i vår butik!

I vår butik finner du ett stort lager inom vvs och el, allt från reservdelar, installationsmaterial till nya produkter.
Behöver du komma in för inspiration kan du se några av våra produkter som visas i vår utställning.
Självklart kan vi installera allt vi säljer!

Öppettider
Mån-Tor: 07.00-17.00
Fre: 07.00-16.00
Röda dagar, aftnar och liknande har vi stängt.


Kontakta oss enligt nedan, både på mail och telefon.

Butik
0581-836 46
info@lindesbergsvvs.se

VA/Enskilda avlopp
Kim Nydén
0581-836 47
kim@lindesbergsvvs.se

VVS entreprenad
Andreas Resare
0581-836 43
andreas@lindesbergsvvs.se

El service/entreprenad
Henrik Lord
070-572 07 96
henrik@lindesbergsvvs.se

Värme/Energi
Kim Nydén & Ria Nydén
0581-836 47 / 0581-836 45
kim@lindesbergsvvs.se

ria@lindesbergsvvs.se

VVS service
Amanda Ragnarsson

0581-836 40
amanda@lindesbergsvvs.se

Färdiga badrum/försäkringsärenden
Tomas Jansson
0581-836 44
tomas@lindesbergsvvs.se  

Är du intresserad av att söka jobb hos oss? Maila gärna ditt CV och ditt personliga brev till adressen nedan:
info@lindesbergsvvs.se